Srpen 2015

KAYA O ZRANĚNÍ NA PLACE THE SCORCH TRIALS

27. srpna 2015 v 17:39 | April |  Kaya; Interviews
Web Fangirlish mluvil s castem The Scorch Trials o zranění, která se stávají na place. Samozřejmě nesměla chybět ani Kaya.Tady je,co prozradila:

https://40.media.tumblr.com/f44d9eb4fb922b9a3c13782d732d6aac/tumblr_mphmdxoaEn1qkw02so1_500.png
Ačkoliv to Kaya minule měla lehké a zranění se vyhnula, Scorch Trials k ní tak milé nebylo. Jen pár týdnů do natáčení, a už měla problémy s kolenem a zády. "Fyzicky je to mnohem ostřejší než první díl, a to jsme teprve u třetího týdne natáčení, ale tak nějak je to fajn," řekla.
Kayina oddanost udělat z Teresy ještě větší drsňačku ve Scorch Trials přineslo i nějaká utrpení. "Už jsme natáčeli lezení na písečné duny, sebíhání z písečných dun... A po většinu filmu jsem bosa, takže je to pro mě docela hustý. Mám v hlavě scénu Sarah Connor z Terminátora 2, kde aké sebihá bosa, a tu scénu prostě miluju. Také jsem chtěla mít tento Sarah Connor moment." Zatímco se nemůžeme dočkat, až uvidíme The Scorch Trials, běhání bez bot není zrovna nejbezpečnější věc, co jeden může na natáčení filmudělat. "Včera jsem si stáhla nehet z prstu na noze, protože jsem šlápla na šroub, který koukal z podlahy," řekla Kaya. Ale než aby se svými zraněními nechala položit, využívá je Kaya k tomu, aby se sjednotila se svojí postavou, Teresou. "Mám tuhle obraznost ráda," řekla. "Vy jste jako 'Pracuji tvrdě. To je dobře.'"

KAYA V UK NA V FESTIVALU

24. srpna 2015 v 23:58 | April |  Kaya; News
22. srpna se Kaya zúčastnila V FESTIVALu v Británii. Moc informací bohužel není, ale vy na fotkách můžete vidět Kayiny vlasy po nějaké době. Už je z toho úplná vybledlá modrá, ale těší mě, že přesně takhle jsem vlasy měla taky :D Fotky bohužel nejsou moc kvalitní, ale můžeme být rádi alespon za něco. Myslím si, že to Kaye strašně moc sluší, z fotek a z ní čiří léto.KAYNY NOVÉ VLASY | INSTAGRAM+PAPARAZZI FOTKY

19. srpna 2015 v 19:57 | April |  Kaya; News
Přibližně před dvěma týdny si Kaya obarvila spodní vlasy na fialovo. První fotky s novými vlasy přidala na svůj instagram. Poté byla spatřena 5. srpna v New Yorku, kde měla právě nové vlasy. V NYC byla spolu s Benem.


@kayascods: ;P :DVystrizek2.PNGVystrizek.PNG003.jpg002.jpg001.jpgKAYA MLUVÍ O SCORCH TRIALS

19. srpna 2015 v 0:03 | April | zdroj: hypeable |  Kaya; Interviews

Probíhá již třetí týden filmování The Maze Runner: Scorch Trials a Kaya promluvila o několika věcech právě o filmu.

"To, co jsem na jejich vztahu vždy milovala a proč jsem tuhle práci vůbec vzala je to, že to jde nějak proti sobě. Nejsou tu žádné romantické podněty a aní být nemusí. Protože na to není čas. Těmhle děckům jde jen o přežití a posunout se dál, ať už jsou v jakékoliv situaci. Takže tu není chvíle, kdy by si ti dva zašli do lesa a políbili se. Protože je to vtipné. Takhle ženy nepracují.

"Chceme přežít stejně tak, jako bojovat. A za stejných okolností se chceme sebrat. Tenhle film je pro mě obrovská honička. Utíkají času a cranku a WICKEDu a dávají tomu vše. Takže znovu, vše je o vzájemné důvěře, snaže více sjednotit skupinu a pokračovat. Takže jsme se nějak snažili zůstat čistí ohledně romantiky, protože jejich propojení je pro mě speciální. Mámspoustu mužských kamarádů a to je to stejné propojení, které mám vůči nim. A neznamená to, že se musíme políbit. To už není svět, ve kterém žijeme. A pro ně je to jednoduše tak, že na to není dostatek času."


SCN GALLERY

14. srpna 2015 v 22:19 | April |  News & info

Dnes se vám ozývám pouze s galerií, kterou se snažím rozjet a snad nejvíce na ní pracuji. Budu sesnažit teď spíše přidávat nové fotky, staré doplním časem. Pro galerii najeďte na obrázek :)

POLL OF THE MONTH; August 2015

11. srpna 2015 v 12:07 | April |  POTM
Vím, že srpen už dávno začal, ale i tak zde vyhlašuji anketu o lepší outfit. Jako první jsem zvolila Joa Dempsieho (skloňování). Podle mě je to nádherný chlap se skvělým vkusem, takže se tu musí objevit. Na veřejnosti se sice ukazuje, ale ne tolik, takže není lehké najít nějaké jeho outfity. Nemožné to ale také není a tak už tu jsou dva soutěžící outfity. Bohužel nevím, z jakých akcí jsou. Ale všimněte si toho jeho postoje! Úplná Joeova klasika :D
Tak hlasujte, ať víme, který je lepší! :) Fotka v celém článku.