KAYA MLUVÍ O SCORCH TRIALS

19. srpna 2015 v 0:03 | April | zdroj: hypeable |  Kaya; Interviews

Probíhá již třetí týden filmování The Maze Runner: Scorch Trials a Kaya promluvila o několika věcech právě o filmu.

"To, co jsem na jejich vztahu vždy milovala a proč jsem tuhle práci vůbec vzala je to, že to jde nějak proti sobě. Nejsou tu žádné romantické podněty a aní být nemusí. Protože na to není čas. Těmhle děckům jde jen o přežití a posunout se dál, ať už jsou v jakékoliv situaci. Takže tu není chvíle, kdy by si ti dva zašli do lesa a políbili se. Protože je to vtipné. Takhle ženy nepracují.

"Chceme přežít stejně tak, jako bojovat. A za stejných okolností se chceme sebrat. Tenhle film je pro mě obrovská honička. Utíkají času a cranku a WICKEDu a dávají tomu vše. Takže znovu, vše je o vzájemné důvěře, snaže více sjednotit skupinu a pokračovat. Takže jsme se nějak snažili zůstat čistí ohledně romantiky, protože jejich propojení je pro mě speciální. Mámspoustu mužských kamarádů a to je to stejné propojení, které mám vůči nim. A neznamená to, že se musíme políbit. To už není svět, ve kterém žijeme. A pro ně je to jednoduše tak, že na to není dostatek času.""Myslím, že je to skvělé. Ráda pracuji s dobrými herci, s dobrými lidmi. Ať už jsou to ženy nebo muži, neovlivní to můj názor na ně. A stejně tak to bylo se všema klukama minulý rok. Hodně se mě ptali na to, že jsem jediná žena, ale je to prostě tak. Víte, není to odlišný pocit. Všichni jsou opravdu zdvořilí a hodní a milí a přátelíme se. A stejně tak s Rosou. Je k tomu všemu skvělý přírůstek. Je to někdo, koho můžeme znovu poznat a objevit její příběh, odkud je a jak do naší skupiny sedí. Je to vzrušující. Mohla by býtmuž, žena, nebo dinosaurus."

Reportér: "Takže jste jí nedala žádné rady?"

"Ne! Je to skvělá ženská! Umí se o sebe postarat stejně tak, jako já. Než jsem jí potkala, tak nějak jsem projížděla její tweety a pomyslela jsem si 'Jo, my si padneme do oka!'"

"Nechce se mi to nazývat holčičím kostýmem, protože to není jako květované šaty. Díky Bohu. Ale je to docela super... Vybrala si to, což považuji za zajímavé. Víte, je tu scéna, kdy jsou v obchoďáku a všechno se pokazí a ona si to vybere. A myslím, že je to pěkný lidský moment. Vybírá si, co se jí líbí. A je to stále ostré. Pořád si myslím, že je to stále ostré- ale jo, můj přítel řekl: 'Jé, vypadáš hezčí.' A já odpověděla: 'No, děkuju!'"
 


Komentáře

1 Nell Nell | Web | 19. srpna 2015 v 17:55 | Reagovat

Zajímavé :)) Těším se na film :D

2 Nell Nell | Web | 19. srpna 2015 v 18:47 | Reagovat

Ahoj ,já to chápu :),ale tvůj blog se mi líbí a budu ho navštěvovat pokud ti to vadit nebude :) Mám ráda Kayu a ráda se dozvídám co s ní bude dál a co od ní očekávat. Chci ti jenom naposledy říct ,že budu tvůj stály návštěvník :))) a chápu to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama