Září 2015

16 VĚCÍ, KTERÉ JSTE OCASTU TST NEVĚDĚLI

29. září 2015 v 20:00 | April |  Kaya; Interviews
Být součástí jednoho z největších trháků roku může být stresující, cast Maze Runner: The Scorch Trials je ale naštěstí jedna velká rodina. Dylana O'Briena, Kayu Scodelario, Thomase Brodie-Sangstera, Ki Hong Leea a Dextera Dardena zastavilo BuzzFeed LA a poskytlo jim pár odpovědí na jejich otázky.

Dexter a Kaya: Thomase.
Dexter: Bez pochyby.
Ki Hong: Vážně? Já chtěl říct Dexe!
Dexter: Mě? Ne, plavidla jsou stoprocentně na Thomase. Mě najdete jinde.
Kaya: Pořád by ztráceli Thomase a on by stál u rautu a pil čaj.


Dexter: Dylan.
Kaya: Já, já usínám! Mohu se točit v balónu a stále spát.
Dylan: To je úžasný.

3. Kdo je vlastně nejlepší běžec?
Všichni: Dylan.
Dylan: Já nevím.
Thomas (na Ki Honga): Ty jsi taky celkem rychlý.
Ki Hong: Jsem celkem rychlý, ale Dylan je jistě rychlejší.
Dylan: U nikoho to není vůbec jisté.
Kaya (na Dylana): Jsi dobrý ve sprintu!
Dylan: Dobře, pokud závodíme-
Ki Hong: Vůbec ne. Běžel jsem při pár scénách naplno a Dylan byl asi dva nebo tři kroky předemnou. Ty jsi nejrychlejší!PRVNÍ TRAILER K NICHOLASOVU FILMU „KILL YOUR FRIENDS“

29. září 2015 v 16:43 | April |  Nicholas; Videos
Takže svojí týdenní pauzu jsem si nějakým způsobem prodloužila na měsíc. Hrozně se za to omlouvám, důvodem byla nejspíš škola a celkově se zařadit zpět do toho režimu bez prázdnin a volna. Každopádně už jsem zpět, doufám, že jste na SCN nezapomněli!

A teď už k věci. Nicholas Hoult pracuje na filmu, ve kterém ztvární Stelfoxe. Respektive je film už dokončený a studio nám přineslo jeho první trailer. Film bude v britských kinech od 6. listopadu, ale už příští měsíc se ukáže na mezinárodním filmovém festivalu v Torontu.


1WEEK HIATUS

2. září 2015 v 22:46 | April |  News & info
Ahoj :) Omlouvám se, že to tu teď takhle stojí, aleposledních pár dnů jsem si akorát opisovala sešit z chemie (gympl rulez) a balila věci. Dneškem musím oficiálně ohlásit hiatus, který bude trvat přibližně týden. A abych teda vysvětlila a zároveň se pochlubila, co se děje, tak za pár hodin letím do New Yorku :) Tak mi držte palce, ať vše dobře dopadne a vrátím se vám ve zdraví s plnou kupou článků!