JACKOVO INTERVIEW PRO SHORTLIST

18. března 2016 v 23:11 | April |  Jack; Interviews
Nedávno Jack poskytnul pár odpovědí na otázky magazínu ShortList. Jak to celé dopadlo?


SHORTLIST- Jack O'Connell si vybudoval kariéru na hraní delikventů. Změnil se?

"Mám velké nozdry," říká Jack O'Connell čistíjíc jeho nos kapesníkem, který zachránil z hlubin jeho zadní kapsy. "Nevím, jestli sis toho všiml." Nevšiml, říkám. "Jsi jen zdvořilý, Louisi," říká, v té jeho zřejmé hluboké pomalé řeči. "Jasně, jak zněla ta otázka?"

Povídání si s O'Connellem čtyřicet pět minut je odzbrojující záležitost. Ne jen proto, že jsme
001.jpg
k sobě napláclí na stolu tak malém, že mu okopávám nohu (a Jackovi také. Znovu se omlouvám, Jacku). Je tu jeho nezpochybnitelný šarm. Ten chlapecký úšklebek. Když jsme si prvně sedli, ptal jsem se na jeho photoshoot pro ShortList. Užívá si takové věci? "Ne," odpověděl. "Je to k*rva nudný, nebo snad ne?"

Také jsem zavedl téma na jeho novou hru, The Nap. O'Connell tam hraje mladého hráče klučeníku, Dylana Spokese, který odráží předzápasové nervy, svého tátu a místního gangstera, kterému se říká Waxy Chuff. K udržení tématu hry, ShortList zorganizoval setkání s O'Connellem v předměstské kulečníkové hale, dvacet mil od všeho. Když profesionálně strkne do červené a poté do modré, zmiňuji, že ta hra je popisována jako komediální thriller...
"Já vlastně ani nevím," přeruší mě. "Mohu ti říct jméno kritika, který to napsal. Ale radši to nedělejme, kvůli ochraně." Zachytíte dojem toho úžsasného Hollywood muže, který mi potřese rukou, oblečeného v Paul Smith jeansech, stylovém Burberry kabátku a draze vypadajících Victorinox hodinkách. Ale také zachytíte dojem chlapce z Derby, toho, který vlídně popisuje jeho nadcházející film HHHH, jako práci, která mu 'roztrhla zadek' a docela si neumíte tohohle Jacka spojit s chlapem, kterého Angelina Jolie jednou pozvala, aby se s ní sešel v helikoptéře. "Promiň za ten slovní obrat," ušklíbne se.

Pětadvacetiletý O'Connel si nevede špatně. Před deseti lety si nemohl dovolit ani jízdenku na vlak do Londýna, teď se nemůže rozhodnout, jestli se chce usadit v Big Smoke nebo New Yorku. Po žití na východě Londýna a stěhování do US kvůli natáčení Money Monster, právě teď nemá bydliště. No, pokud nepočítáte dům, který nedávno koupil své matce a sestře v Derby: "Není to ideální, ale jsme tu vážně šťastní."

V roce 2005 dostal svou první významnou zakázku: čtyři epizody v The Bill. Jako mladý patnáctiletý chlapec, si poprvé stoupl na scénu. Bylo to, jak řekl, bizardní. "Každý používá termíny, které jsi ikdy neslyšel," vysvětluje. "Pamatuju si, jak jsem si myslel: 'O čem to k*rva mluvíte?' A pamatuju si, jak jsem byl se svým tátou. Už tu není, takže si cením těchto vzpomínek, když jsem s ním pracoval."

Celý rozhovor si můžete v angličtině přečíst zde.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama